Logo dr.spivak mobile version

קטגוריות

כתבות נוספות

מילוי קמטים

מילוי קמטים מיועד לטיפול בקמטים סטטיים על פניכם שנראים על עור הפנים גם כאשר הן אינן נמצאות בתנועה. הזרקות למילוי קמטים הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת

מילוי לחיים

מילוי לחיים מתאים כשיש צורך להרים לחיים נפולות או שטוחות. הטיפול משדרג ומצעיר את הפנים, משפר את הפרופורציות בלחיים ובפנים וגם עוזר עם השקעים מתחת

עיצוב עצמות לחיים

עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח פלסטי נותן מענה מעולה לשיפור מראה הפנים והעור ולהצערת מראה הפנים. בין אם אתם מחפשים: להילחם בסימני הזדקנות כמו אובדן

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים משפר ומצעיר את מראה הפנים. לעיתים השקעים מלווים גם בשקיות שומן בולטות העלולות לשוות לפנים מראה עייף ומבוגר. הטיפול הינו טיפול

חומצה היאלורונית בסנטר

חומצה היאלורונית בסנטר מיועדת לשפר את מראה הסנטר שלך כדי שיקבל נוכחות והתאמה לשאר הפנים. מראה הסנטר ניכר בעיקר במבט בצדודית הפנים אולם גם במבט

צריכים יעוץ? 
השאירו פרטים ונחזור אלייכם בהקדם!

העלמת קמטים 

העלמת קמטים בתחום הרפואה האסתטית, מתבצעת באמצעות מגוון שיטות וחומרי הזרקה. לפני שנציג בפניך את המידע אותו חיפשת, אציין, וכנראה כבר התוודעת לכך, שהעלמת קמטים אפשרית לתקופה מסויימת ולא לכל החיים. איזה שיטה ולכמה זמן ננסה לענות.

העלמת קמטים בפנים

לאורך השנים מתרחשים שינויים רבים במראה הפנים, כגון איבוד רקמות שומן, הידקקות של העצמות ואיבוד האלסטיות של העור שנעשה רפוי יותר. אין תרופת קסם אחת לקמטים. יש להתאים את הטיפול בקמטים לעור הפנים שלך ולסוג הקמטים שיש לך. קמטים סטטיים או דינמיים או שניהם.

איזה שיטה מתאימה ביותר עבורך? איזה חומר מילוי מתאים לאזורים השונים בפנים?

העלמת קמטים

ניתן לחלק את הטיפולים לשני סוגים עיקריים:

  • מילוי קמטים בחומצה היאלורונית – אלנסה או הידרוקסי הפטיט קלציום – חומרים אלו מתאימים לטיפול בכל חלק בפנים וניתן להשתמש בהם להדגשת עצמות לחיים ומילוי שקעים מתחת לעיניים.
  • הזרקת בוטוקס – מתאים לטיפול בקמטי הבעה, הנוצרים בעקבות כיווץ שרירים בשליש העליון של הפנים (אזור המצח והעיניים).הטיפול מחליש זמנית את השרירים האלו, באופן שאינו מאפשר להם להתכווץ, וכך גם העור שמעליהם נשאר מתוח. על מנת לקבל אפקט מתמשך, מומלץ לבצע הזרקות בוטוקס פעמיים-שלוש בשנה.
  • אנו מקפידים על שימוש מושכל ומדויק בחומרי המילוי ובמידת הצורך משלבים טכניקות נוספות.

קמטים בעור – איזה שיטה או טיפול לא מתאימים לך?

  • העלמת קמטים באמצעות הזרקת חומצה היאלורנית או הזרקת בוטוקס נקודתית, מבלי להתייחס לכלל השינויים הפיזיולוגיים המתרחשים באזור הפנים, עלולה ליצור מראה לא פרופורציונאלי ולא טבעי.
  • כך למשל הזרקת כמויות גדולות של מילוי כדי למתוח עור רפוי, עלולה להוביל ללחיים הנראות גדולות ומלאות יתר על המידה.
העלמת קמטי הבעהבמטרה להשיג מראה אסתטי, צעיר וטבעי פיתחנו במרפאה שיטת טיפול פיזיולוגית ייחודית הבוחנת את מראה הפנים, מתוך ראיה כוללת, ומתאימה לכל מטופל תוכנית אינדיבידואלית להעלמת קמטים.
הטיפול המשולב יכול לכלול: אנא כנסו לכל אחד מהקישורים באתר וקראו עוד. או, פנו אלינו וקבלו מידע נוסף. ולפני כן, עוד כמה תשובות לשאלות שעולות: האם יש טיפול שמיועד לגברים? קרא על: העלמת קמטים לגברים.

האם הסרת קמטים כואבת?

טיפולים המונעים נגד הזדקנות, טיפולי עור להעלמת קמטים המפורטים כאן, הם לרוב טיפולים מהנים ונעימים. הם יכולים לגרום לאי נוחות אך משחות הרדמה יכולות להפחית את אי הנוחות. זריקות בוטוקס למשל, מתבצעות עם קרם מקהה וטיפול קר כמעט ללא כאבים.

האם טיפול להסרת קמטים בטוח?

טיפול להסרת קמטים בטוח כאשר הוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע רפואיים מוסמכים ורופאים. כאן, במרפאת ד"ר ליאון ספיבק, תוכלו לקבל רק את הטיפולים היעילים ביותר נגד קמטים ובאמצעות החומרים הטובים ביותר.

האם נדרש זמן החלמה מטיפול הסרת קמטים?

מרבית הטיפולים להעלמת קמטים אינם דורשים זמן החלמה. עם זאת, בדרך כלל נדרשים 5-7 ימים עד שהאודם או הנפיחות תחלוף. ראו מידע נוסף לגבי כל סוג טיפול או התקשרו ודברו עם המרפאה.

לפרטים נוספים על טיפולי העלמת קמטים ולתיאום פגישת ייעוץ: